Podziękowania.


Jest mi ogromnie miło, że Ninka z Mojej Quchni wyróżniła mnie tą przemiłą nagrodą, jaką jest Kreativ Blogger Awards. Niestety ja zbyt wiele blogów i ich Twórców cenię, by podać tylko kilka, a nawet tylko kilkanaście. Odwiedzam wszystkie blogi jakie mam wymienione zarówno w mojej Kuchni Szczęścia, jak i znacznie więcej, które mam w linkach. Czytam, uczę się, podziwiam zdjęcia i pomysły, czasem zostawiam komentarze, czasem tylko wyrazy moich zachwytów, a czasem – jak to ostatnimi czasy bywa – nie mam czasu nawet by zostawić jakikolwiek ślad po sobie, choć to nie znaczy że nie bywam w Waszych kuchniach.

Dlatego jeszcze raz dziękuję Ninie oraz wszystkim Wam, którzy mnie odwiedzacie – zostawiając po sobie ślad, komentarz, jakieś słowo czy też nie i to Wam wszystkim najchętniej przyznałabym nagrodę, bo to u Was i dzięki Wam się uczę i rozwijam. Wiem jednak, że nagrody jak przyznawane są wszystkim, to prawie jak przyznawane nikomu w szczególności, dlatego tym postem chciałabym podziękować za wszelkie przeszłe i przyszłe wyróżnienia, ale sama nie zamierzam wytypować z bezkresu lubianych przeze mnie blogów, małej tylko ich garści.

Więc zamiast typowania, moim darem dla Was będzie krótka migawka o moim małym śpiochu, kotce Briczolli, towarzyszce moich kuchennych dokonań i wiernej obserwatorce.


Do zobaczenia.

 1. Jest ta genialna fota! Miałam pisać, co byś ją zapodała w szczęściarskiej, a tu proszę!

  A na drugiej Okruszek daje do zrozumienia – „o matko! znowu się na mnie gapią, no weźcie – dajcie mi święty, koci spokój” haha! ;))

  Lipka a „kota w stanie czystym” Pratchetta czytałaś?

 2. Oczko, ja Ci w myślach czytam :) A poza tym moja kicia dzisiaj wyjątkowo spała mi na kolanach (to pewnie przez to podglądanie Normana ;p) i tak jakoś przypomniałam sobie o tamtym zdjęciu :)

  Ale to prawda, koty potrafią powiedzieć wiele jednym tylko spojrzeniem lub samą tylko pozą :)

  A książki nie czytałam, ale muszę przeczytać :) Zaraz wyślę Esa do Empiku, bo mnie bardzo zaciekawiła :)))

 3. Lipka, moge Ci pedeefem ;) wysłać. Chcesz? Zreszta, co ja się będę Ciebie pytać – wysyłam ;)

 4. „Prawdziwe koty jedzą tarty. I podroby. I masło” – T. Pratchett „kot w stanie czystym”

  Jako zywo staje mi przed oczkiem widok Okruszka bezczelnie i szelmowsko wylizującego masło z rondla na oczku moim i Princess w „rozgadaną noc pierwsza z pierwszych w szczęściarskiej” ;))

 5. gratulujemy :) bardzo podobna Twoja kotka do naszego urwisa, który właśnie machał łapką w stronę ekranu :) pozdrawiamy!:)

 6. Ja też nie mogłam przyznać konkretnemu blogowi :).
  Kicia piękna :).

 7. Tili należy Ci się to wyróżnienie, jesteś fantastyczną blogerką!!!

 8. A ja Ci daję moje własne wyróżnienie i za blog, i za cudne zdjęcie koteczki!

 9. Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa, za odwiedziny i za pochwały dla kotki :) Ona bezwstydnie chrapie sobie obok mnie na fotelu, ale wiem że uwielbia pochwały i głaskanie więc z pewnością mruknięciem pełnym radości odpowiada Wam wirtualnie :)))

  Dzięki i czujcie się u mnie smacznie i miło, a już niedługo kolejne kulinarne wpisy :)

  Buziaki :*

 10. Tili kochana, gratuluję! :)))
  Briczolla jest prześliczna, cudowny kotek. Głaszczę ją po tym slicznym futerku :))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *