Wesołych Świąt!


Już nadeszła Wigilia, jeszcze tylko czekamy na pierwszą gwiazdkę i wszyscy zasiądziemy do stołów, z rodzinami i przyjaciółmi. Będą potrawy, kolędy, prezenty i mam nadzieję, że i świąteczny nastrój.

Bardzo czekam na ten wigilijny cud, kiedy w dal odejdzie nie tylko zmęczenie, ale i wszelkie troski i urazy, gdy z rodzinami będziemy dzielić się opłatkiem.

Tego właśnie Wam wszystkim życzę – spokojnych i radosnych Świąt, pełnych bliskości i ciepła, by wszelkie ciemne chmury przegonione zostały przez ten wigilijny wieczór.

Wesołych Świąt :-)

 1. Tilli życzę Ci zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz mnóstwa prezentów pod choinką. Wszystkiego najlepszego:)

 2. Życzymy Ci fajnych Świąt, szczęścia w kuchni, ale i poza nią;-) Odpoczywaj, baw się i śmiej!
  Pozdrawiamy
  Andrzej z Ireną

 3. Tobie też wszystkiego co najlepsze i przede wszystkim tej niepowtarzalnej magii świąt :)

 4. Tili, wszystkiego co najpiekniejsze na te nadchodzace dni! zdrowia, spokoju i radosci!

  Pozdrawiam serdecznie!

 5. Kochana Tili życzę Tobie i Twojej rodzinie wspaniałych, radosnych Swiąt Bożego Narodzenia, tej cudownej magii podczas oczekiwania na pierwszą gwiazdkę, rodzinnej cieplej atmosfery i piękności wokoło.
  Majanka z rodzinką

 6. Tili, przy tak pięknych życzeniach – nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć tylko: wzajemnie! :) Niech przy okazji tych świąt spełniają się marzenia, nie spływa radość i miłość! Wszystkiego najlepszego! :)

 7. Tili,
  życzę Ci zdrowych wesołych Świąt Bożego Narodzenia, pysznego jedzonka na świątecznym stole i mnóstwa wymarzonych prezentów.

 8. Tilio Moja, wszystkiego co najlepsze. Odpoczywaj po szaleństwie gotowania i cieszcie się świętami rodzinnie.

  ściskam i całuję :)

 9. Tilio zyczę Ci magicznych świąt, pełnych miłości i rodzinnego ciepła!
  Buziaki
  Aga

 10. Zycze Ci Swiat spokojnych, radosnych i pelnych milosci. A w Nowym Roku spelnienia marzen.

 11. Ogromnie Wam Wszystkim dziękuję za życzenia :))) Te miłe i ciepłe słowa, były naprawdę wspaniałe w czas tych Świąt :)

  Pozdrawiam Wszystkich poranie i wciąż świątecznie :*

 12. Ja Tobie rowniez przesylam, troche spoznione ale gorace zyczenia. Mam nadzieje ze spedzilas Swieta we wspanialej atmosferze a Nowy Rok niech przyniesie duzo zdrowia i milosci i jeszcze wiecej natchnienia do kucharzenia. Agata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *